Rounded Edge 36mm Watch Case with Sapphire Glass for NH35 NH36/4R Movement
Preço regular
Preço regular
Preço de venda
Quantidade
Não foi possível carregar a disponibilidade de retirada
Parameter:
Style: Oyster Perpetual Stainless Steel Case
Case size: 36mm*12.5mm
Suitable dial sizes: 29mm-28.5mm
Mirror material: artificial sapphire mirror
Mirror style: flat mirror, calendar magnifying glass
Strap size: 20MM
Mountable movement: Japan NH35/NH36/4R movement
Waterproof: 3ATM
1* watch case
Case size: 36mm*12.5mm
Strap size: 20MM