36mm Toothed Ring Stainless Steel Watch Case Sapphire Glass for NH35/NH36/4R
Oferta Agotado
Color
Cantidad
Parameter:
Style: Oyster Perpetual Stainless Steel Case
Case size: 36mm*12.5mm
Assembly literal: 29mm-28.5mm
Mirror material: artificial sapphire mirror
Mirror style: flat mirror, calendar magnifying glass
Strap size: 20MM
Mountable movement: Japan NH35/NH36/4R movement
Waterproof: 3ATM
1* watch case
Please refer to the advertising image for product options
Ver todos los detalles
Over 98% Positive Feedback + 8K Items Sold on eBay