36/39mm Rose Gold Case Oyster Watch Case with Sapphire Crystal for NH35/NH36/4R
Sale Sold out
Color
Dial Diameter
Quantity
Parameters:
Style: Rose gold oyster/tooth ring
Back: Stainless steel back/glass transparent back
Case size:
36mm: diameter 36MM*thickness 12.5MM (excluding the measurement of the handle)
39mm: diameter 39MM*thickness 14MM (excluding the measurement of the handle)
Suitable for fitting dial diameter: 29MM-28.5MM
Crystal: Synthetic Sapphire Mirror
Suitable for strap size: 20MM
Available movement: Japan NH35/NH36/4R movement
Waterproof: 3ATM
Packing:1 set of watch case
Please refer to the advertising image for product options
View full details
Over 98% Positive Feedback + 8K Items Sold on eBay